کد خبر : 1291             انتشار : 1395/02/21 15:52          تعداد بازدید : 885

کاظم نسب:اعتراضات منتخبین به عزل و نصب های ناگهانی استاندار بود

منتخب اهواز گفت: همان‌طور که استاندار تغییرات ناگهانی را انجام داد، باید منتظر این تغییر ناگهانی هم می‌بود. طبیعتا استان از این تغییر ناگهانی ضربه می‌خورد.

جواد کاظم‌نسب اظهار کرد: اطلاعی از نحوه تغییر استاندار ندارم؛ با وزیر کشور در رابطه با تغییرات در فرمانداری‌های استان بحثی شد ولی این‌که بر چه اساسی استاندار خوزستان تغییر کرده و این‌که آیا خود وزیر تصمیم گرفته‌اند یا هر دلیل دیگری بوده، در جریان نیستم.

وی افزود: در حاشیه جلسه و ضیافت شام رییس جمهور با منتخبان مجلس دهم، با وزیر کشور نشستی داشتیم و صحبت کردیم که جهت آرامش استان اگر امکان هست تغییر و تحول‌ها در فرمانداری‌های خوزستان متوقف شود و بعد از این‌که منتخبان به عنوان نماینده کار را آغاز کردند، خودشان با همفکری یا با نظر استاندار و تایید نمایندگان این تغییرات انجام شود.

کاظم‌نسب ادامه داد: این خواست ما از وزیر بود ولی دیگر من اطلاع کافی ندارم که وزیر دستور داده‌اند که استاندار خوزستان ابقا نشود یا این‌که موضوع چیز دیگری بوده است.

وی اظهار کرد: منتخبان این موضوعات را به سمع وزیر کشور رساندند اما در عزل استاندار خوزستان نقش ندارند. منتخبان در حاشیه نشست با رییس جمهور، از وزیر کشور خواستند که آقای مقتدایی این تغییر و تحول را متوقف کند تا بعدا این امر انجام شود. بسیاری از منتخبان این موضوع را مطرح کردند.

منتخب اهواز افزود: نمی‌توانم بگویم که این تغییر استاندار به دلیل همان اعتراضات نسبت به تغییر و تحولات در سطح فرمانداری‌های بوده است یا موضوعی از قبل بوده یا شاید وزیر کشور بنا داشته که بعد از انتخابات استاندار را تغییر دهد و شاید هم قضایای قبلی بوده است.

کاظم‌نسب تصریح کرد: نمی‌توانم در این زمینه نظر بدهم زیرا اطلاع کافی از این موضوع ندارم و ما تا به امروز هیچ ارتباطی با استاندار نداشتیم. تا پیش از این، منتخبان دیداری با آقای مقتدایی نداشتند و ایشان هم وقت نکردند که دعوت کنند وگرنه ما حاضر بودیم با هر شخصی که بتواند به مردم کمک کند جلسه بگذاریم و صحبت کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که تغییر ناگهانی استاندار خوزستان چه تاثیری بر وضعیت استان خواهد داشت، گفت: همان‌طور که آقای استاندار تغییرات ناگهانی را انجام داد، باید منتظر این تغییر ناگهانی هم می‌بود. طبیعتا استان از این تغییر ناگهانی ضربه می‌خورد.

منتخب اهواز گفت: وقتی مدیر اول اجرایی استان عوض شود، طبیعتا مشکلات بعدی را درپی خواهد داشت. با این حال، این موضوع مربوط به وزیر کشور و هیات دولت است که تصمیم گرفتند و آن‌ها باید متوجه باشند که به استان لطمه‌ای نرسد.
البحث في ارشیف الموقع
تقریر مصور لیوم الشاب في معشور
نمادهای حیوانی درتمدن عیلام/حسین فرج الله
النشاط المُزدهِر الثقافي ومنطقة معشور
إلمتهَم/شعر:حسين فاضل جنامي
شهرهایی حقیقی با نام هایی جعلی رضا شاهی
فرقة اگزار للمسرح تقدم باکورة اعمالها في مدینة معشور
احلى الاعياد بنکهة هلال و هيل + صور
تخریب و القای تفرقه بین نخبگان عرب در فضای مجازی
اسدی:در شادگان و آبادان، نخل‌های فراوانی در حال نابودی هستند
آیت‌الله کعبی:انتقال آب خوزستان با وجود مشکلات فراوان جای سؤال دارد
عادت هميشگي حاضران در عرصه فرهنگ
معایدة الکبری در روز اجرا لغو شد
استفاده از کولر آبی در هوای ریزگردی، ممنوع
نخستین جشنواره «تعلیم، رسانه، تربیت» در خوزستان برگزار می شود
مدينة تستر تحتفل بعيد الفطر المبارک/تقرير مصور
معایدة فرحة العید في مدینة المحمرة(اللیلة الاولی)/صور
معایدة عدد من النخبة الأهوازیة مع آیة الله الحیدري(صور)
معایدة عدد من النخبة الأهوازیة مع آیة الله الجزایري(صور)
مدينة رامز تحتفل بعيد الفطر المبارک/تقرير مصور
اجواء العيد في الدورق/تقرير مصور
العيد في قلعة کنعان /تقرير مصور
اجواء العيد في تستر/تقریر مصور
معرفی دو کتاب از مهندس عبدالرضا نواصري
شدة ورد هايکوية من الأهواز/مصطفی جمال
 
مجله تحلیلی خبری بروال , دفتر مرکزی اهواز ، زیر نظر شورای سردبیری