کد خبر : 532             انتشار : 1394/08/27 09:34          تعداد بازدید : 1169

بنی تمیم:خرمشهر فرصت زیادی برای میزبانی مسابقات جهانی کشتی فرنگی ندارد

دبیر فدراسیون کشتی ایران در خصوص میزبانی خرمشهر از دومین دوره رقابت های باشگاه های کشتی فرنگی جهان گفت:این شهرستان فرصت زیادی تا آماده کردن زیرساخت ها برای میزبانی این رقابت ها ندارد و لازم است در فرصت باقیمانده، زیرساخت را فراهم کند.
بنی تمیم دبیر فدراسیون کشتی
دبیر فدراسیون کشتی ایران در خصوص میزبانی خرمشهر از دومین دوره رقابت های باشگاه های کشتی فرنگی جهان گفت:این شهرستان فرصت زیادی تا آماده کردن زیرساخت ها برای میزبانی این رقابت ها ندارد و لازم است در فرصت باقیمانده، زیرساخت را فراهم کند.


حمید بنی تمیم شامگاه سه شنبه در پایان نشست هماهنگی دومین دوره مسابقات کشتی فرنگی باشگاه های جهان در خرمشهر، به خبرنگاران رسانه ها گفت:سال گذشته میزبانی مطلوب آبادان از نخستین دوره رقابت های کشتی فرنگی جهان، اتحادیه جهانی و فدراسیون کشتی ایران را مجاب کرد تا میزبانی دومین دوره این رقابت ها به سازمان منطقه آزاد اروند داده شود.
وی اظهار داشت:سازمان منطقه آزاد اروند دارای امکانات مناسبی برای میزبانی این مسابقات می باشد و این مهم در میزبانی این سازمان در رقابت های سال گذشته اثبات شد.
دبیر فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت:سال گذشته نگران استقبال نکردن تماشاگران آبادانی و خرمشهری از رقابت ها بودیم، ولی علاقه مندان به این رشته ورزشی در استان خوزستان فدراسیون ایران را در این زمینه رو سفید کردند.
بنی تمیم با ابراز نگرانی از روند کند آماده سازی محل برگزاری دومین دوره دومین دوره رقابت های باشگاه های کشتی فرنگی جهان اظهار داشت:یک ماه تا برگزاری این مسابقات فرصت مانده است و این مهم، نگرانی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران را به همراه داشته است.
وی تصریح کرد: نماینده فدراسیون کشتی جهانی یک هفته قبل از آغاز این مسابقات به خرمشهر سفر می کند تا امکانات محل برگزاری این رقابت ها را مورد بررسی قرار دهد.
دبیر فدراسیون کشتی ایران گفت:در صورت آماده نشدن سالن برگزاری مسابقات کشتی در خرمشهر تا دو هفته آینده، محل مسابقات تغییر کرده و احتمال میزبانی آبادان از این مسابقات وجود دارد.
بنی تمیم گفت:پیش بینی می شود 17 تیم در این رقابت ها حضور یابند، ولی تاکنون حضور 11 تیم در این مسابقات قطعی شده که هفت تیم خارجی می باشند و چهار تیم داخلی که شامل تیم های اول تا سوم لیگ و یک تیم نیز میزبان این رقابت ها می توانند در این مسابقات شرکت کنند.
وی افزود:تاکنون تیم های روسیه، اوکراین، مجارستان، ارمنستان، مراکش، مصر و عراق برای برگزاری در این رقابت ها اعلام امادگی کرده اند و تا روزهای آینده کشورهای دیگر نیز حضور خود را اعلام می کنند.
دبیر فدارسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت: تیم های حاضر در این رقابت ها 23 آذر ماه وارد خرمشهر می شوند تا در آیین وزن کشی و قرعه کشی حضور یابند.
بنی تمیم اظهار داشت:فدراسیون کشتی نیز تمامی تجهیزات لازم شامل سیستم صوتی، نور، تشک، رینگ و مانیتور را در سالن نصب می کند.
به گزارش ایرنا این نشست با حضور دبیر فدارسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران، مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان، معاون فرماندار ویژه خرمشهر و رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان در فرمانداری برگزار شد.
دومین دوره رقابت های کشتی فرنگی باشگاه های جهان طی روزهای 25 و 26 آذرماه سال جاری در سالن خلیج فارس خرمشهر برگزار می شود.
آبادان، سال گذشته نخستین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان با حضور 13 تیم خارجی و چهار تیم داخلی بود.
در این رقابت ها تیم هایی از روسیه، ترکیه، جمهوری آذربایجان، کوبا، بلاروس، مجارستان، قرقیزستان، اوکراین، چین، ارمنستان و سوریه و چهار تیم داخلی مرکز جراحی پاستور اندیمشک، صبای قم، شهدای هفتم تیر تهران و یک تیم بومی از استان خوزستان حضور داشتند.
همچنین، رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان نیز، پنجم و ششم آذرماه امسال در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.


منبع:ایرنا
البحث في ارشیف الموقع
تقریر مصور لیوم الشاب في معشور
نمادهای حیوانی درتمدن عیلام/حسین فرج الله
النشاط المُزدهِر الثقافي ومنطقة معشور
إلمتهَم/شعر:حسين فاضل جنامي
شهرهایی حقیقی با نام هایی جعلی رضا شاهی
فرقة اگزار للمسرح تقدم باکورة اعمالها في مدینة معشور
احلى الاعياد بنکهة هلال و هيل + صور
تخریب و القای تفرقه بین نخبگان عرب در فضای مجازی
اسدی:در شادگان و آبادان، نخل‌های فراوانی در حال نابودی هستند
آیت‌الله کعبی:انتقال آب خوزستان با وجود مشکلات فراوان جای سؤال دارد
عادت هميشگي حاضران در عرصه فرهنگ
معایدة الکبری در روز اجرا لغو شد
استفاده از کولر آبی در هوای ریزگردی، ممنوع
نخستین جشنواره «تعلیم، رسانه، تربیت» در خوزستان برگزار می شود
مدينة تستر تحتفل بعيد الفطر المبارک/تقرير مصور
معایدة فرحة العید في مدینة المحمرة(اللیلة الاولی)/صور
معایدة عدد من النخبة الأهوازیة مع آیة الله الحیدري(صور)
معایدة عدد من النخبة الأهوازیة مع آیة الله الجزایري(صور)
مدينة رامز تحتفل بعيد الفطر المبارک/تقرير مصور
اجواء العيد في الدورق/تقرير مصور
العيد في قلعة کنعان /تقرير مصور
اجواء العيد في تستر/تقریر مصور
معرفی دو کتاب از مهندس عبدالرضا نواصري
شدة ورد هايکوية من الأهواز/مصطفی جمال
 
مجله تحلیلی خبری بروال , دفتر مرکزی اهواز ، زیر نظر شورای سردبیری