کد خبر : 635             انتشار : 1394/09/16 22:57          تعداد بازدید : 994

هشدار مقتدایی به تیم های خوزستانی

استاندار خوزستان درباره وضعیت تیم های خوزستانی می گوید : من رفع مشکلات را اول به هیات مدیره شرکت‌ها واگذار می‌کنم؛ اگر اصلاح کردند که هیچ و در غیر این صورت خودمان ورود پیدا می‌کنیم،

استاندار خوزستان درباره وضعیت تیم های خوزستانی می گوید : من رفع مشکلات را اول به هیات مدیره شرکت‌ها واگذار می‌کنم؛ اگر اصلاح کردند که هیچ و در غیر این صورت خودمان ورود پیدا می‌کنیم،

به گزارش ایسنا، مقتدایی استاندارخوزستان درخصوص خواسته هواداران فولاد مبنی بر ورود استاندار به وضعیت اسف‌بار تیم فوتبال فولادخوزستان، اظهار کرد: ورود استاندار باید آخرین مرحله باشد؛ هر دستگاهی اساساً تقسیم وظایف و شرح وظایفی دارد. دوستان می‌دانند که در ابتدای کار حتی اعتباراتی که برای تیم فولاد در نظر گرفته شد، قابل ملاحظه نبود و من هیات مدیره شرکت را دعوت کردم و تاکید کردم که برای تیم فولاد تامین اعتبار شود و همین اقدام را برای نفت آبادان هم انجام دادم.

استاندار خوزستان گفت: برگزاری جلسه با هیات مدیره شرکت فولادخوزستان، با استعفای هیات مدیره باشگاه هم‌زمان شد که به اعتقاد من باید کمی تحمل می‌کردند و اگر اینگونه می‌شد، شاید کار به این جا نمی‌رسید.اکنون هم در ابتدا وظیفه هیات مدیره شرکت و بعد هم هیات مدیره باشگاه است که در این زمینه اقداماتی داشته باشند و من هم این فرصت را به آن‌ها داده‌ام تا از ابتدا خودم ورود پیدا نکنم. تیم استقلال اهواز هم همین مشکلات را دارد و شاید امکانات و تجارب لازم وجود نداشت که چنین اتفاقی برای این تیم افتاد. به معاون سیاسی اجتماعی خود نیز گفته‌ام که کارهای مقدماتی را انجام دهد و در مرحله‌ای که نیاز شد، حتما ما هم ورود پیدا می‌کنیم.

عبدالحسین مقتدایی گفت: ما در خصوص حقوق مردم هیچ تعارفی با کسی نداریم و وجود تیم‌های استقلال خوزستان، فولادخوزستان و استقلال اهواز جزو حقوق شهروندان است و من هم رفع مشکلات را اول به هیات مدیره شرکت‌ها واگذار می‌کنم؛ اگر اصلاح کردند که هیچ و در غیر این صورت خودمان ورود پیدا می‌کنیم، چرا که این شرایط مطلقا مطلوب نیست. در صورتی که هیات مدیره شرکت فولادخوزستان و همچنین استقلال اهواز به کار هیات مدیره باشگاه‌ها ورود نکنند و شرایط را اصلاح و جمع و جور نکنند، شک نکنید که خود من طی دو هفته آینده به کار ورود می‌کنم. در این راستا به نفت آبادان هم تذکر می‌دهم.
البحث في ارشیف الموقع
تقریر مصور لیوم الشاب في معشور
نمادهای حیوانی درتمدن عیلام/حسین فرج الله
النشاط المُزدهِر الثقافي ومنطقة معشور
إلمتهَم/شعر:حسين فاضل جنامي
شهرهایی حقیقی با نام هایی جعلی رضا شاهی
فرقة اگزار للمسرح تقدم باکورة اعمالها في مدینة معشور
احلى الاعياد بنکهة هلال و هيل + صور
تخریب و القای تفرقه بین نخبگان عرب در فضای مجازی
اسدی:در شادگان و آبادان، نخل‌های فراوانی در حال نابودی هستند
آیت‌الله کعبی:انتقال آب خوزستان با وجود مشکلات فراوان جای سؤال دارد
عادت هميشگي حاضران در عرصه فرهنگ
معایدة الکبری در روز اجرا لغو شد
استفاده از کولر آبی در هوای ریزگردی، ممنوع
نخستین جشنواره «تعلیم، رسانه، تربیت» در خوزستان برگزار می شود
مدينة تستر تحتفل بعيد الفطر المبارک/تقرير مصور
معایدة فرحة العید في مدینة المحمرة(اللیلة الاولی)/صور
معایدة عدد من النخبة الأهوازیة مع آیة الله الحیدري(صور)
معایدة عدد من النخبة الأهوازیة مع آیة الله الجزایري(صور)
مدينة رامز تحتفل بعيد الفطر المبارک/تقرير مصور
اجواء العيد في الدورق/تقرير مصور
العيد في قلعة کنعان /تقرير مصور
اجواء العيد في تستر/تقریر مصور
معرفی دو کتاب از مهندس عبدالرضا نواصري
شدة ورد هايکوية من الأهواز/مصطفی جمال
 
مجله تحلیلی خبری بروال , دفتر مرکزی اهواز ، زیر نظر شورای سردبیری