کد خبر : 7065             انتشار : 2015-08-05-08-55-37         
 

معاون عمران و توسعه وزارت کشور بر تامین آب شرب شهر و روستاهای حمیدیه خوزستان تاکید کرد


معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور بر تامین آب شرب شهر و روستاهای شهرستان حمیدیه در غرب خوزستان تاکید کرد. 


به گزارش ایرنا، هوشنگ خندان دل روز چهارشنبه در بازدید از شهرستان حمیدیه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شرایط گرما باید امکاناتی فراهم شود تا با تامین آب شرب شهرها و روستاها بتوانیم به مردم کمک کنیم که با شرایط گرما کنار آیند.

وی با اشاره به صحبت هایی که در جریان بازدید با مردم انجام داد افزود: در جریان برخی از مشکلات قرار گرفتیم و شهرستان حمیدیه با کمبود آب شرب روبه رو است که شرایط را سخت کرده و باید به سرعت پیگیری شود.

خندان دل ادامه داد: تامین آب کشاورزی این منطقه نیز با مشکلاتی روبه رو است که باید در جلسه با مسوولان زودتر حل و فصل شود.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: در سال های گذشته سعی شده با تامین ماشین آلات شهرداری ها و دهیاری ها به آنها کمک شود و امسال نیز سعی می کنیم ماشین آلات مورد نیاز آنها را تامین کنیم.

هوشنگ خندان دل، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور، صبح امروز وارد اهواز شد و بازدید از شهرستان حمیدیه و ساحل رودخانه کارون از برنامه های وی بود.

در این بازدید خندان دل از وضعیت کانال آب وصیله در حمیدیه، اجرای پروژه جاده ساحلی، تنها ایستگاه آتش نشانی حمیدیه، وضعیت فاضلاب شبکه شهر و کوشک حمیدیه دیدن کرد.

شهرستان حمیدیه یکی از شهرستان های استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. مرکز این شهرستان شهر حمیدیه است و شامل دو بخش و چهار دهستان است. انتزاع این شهرستان از شهرستان اهواز در مجموع شامل بخش مرکزی با توابع دهستان کرخه و دهستان دهکده و بخش گمبوعه با توابع دهستان طراح و دهستان جهاد، در ۱۲ دی ۱۳۹۱ توسط هیات وزیران تصویب و ابلاغ شد.تست